Spedycja - Transport

Przewozy wysokotonażowe

W ramach spedycji specjalizujemy się w realizowaniu krajowych i międzynarodowych przewozów całopojazodwych z wykorzystaniem uniwersalnych zestawów ciągnik siodłowy + naczepa ciężarowa: 33 miejsca paletowe, 24 tony ładowności, zabudowa oplandeczona, sztywna, izotermiczna lub chłodnicza. Obsługujemy przewozy standardowe – z punktu A do punktu B z wykorzystaniem jednego środka transportu jak również przewozy częściowe – kilka ładunków na jednej naczepie.
                                                                                                                                                                                     


Przewozy średniotonażowe

W ramach przewozów całopojazodwych, gdzie w trakcie realizacji zlecenia do przewozu powierzonego ładunku z miejsca załadunku do miejsca rozładunku wykorzystywany jest jeden środek transportu jesteśmy w stanie zadysponować również samochód typu „solo” – około 18 miejsc paletowych, 8 ton ładowności, zabudowa dowolna. Obsługa może mieć charakter otwartego ruchu całopojazdowego jak również obsługi w oparciu o dedykowane środki transportu realizujące przewozy jedynie na zlecenie jednego klienta.

                                                                                                                                                                                      

Przewozy niskotonażowe oraz expressowe

W odpowiedzi na indywidualne zapytania jesteśmy w stanie realizować przewozy w oparciu tabor własny jak i spedycyjny klasy 3500 kg Dopuszczalnej Masy Całkowitej.

Wykorzystując powyższy tabor przyjmujemy również do przewozu na terenie całej Europy przesyłki expressowe o szczególnym reżimie czasowym.

Wszystkie z powyższych przewozów realizowane są w oparciu o potwierdzone zlecenie spedycyjne jak również w oparciu ostałe warunki współpracy zawarte w umowach o współpracę bądź długoterminowych ofertach handlowych.
                                                                                                                                                                                   Przewozy expressowe – "high time"

Jeżeli liczy się czas, skuteczność, efektywność – odbiorca przesyłki jest zlokalizowany w miejscu trudno dostępnym dla standardowych środków transportu, mamy dla Ciebie rozwiązanie – przewozy w oparciu o pojazdy jednośladowe.

Ze względu na specyfikę przewozu wszystkie zapytania rozpatrywane są indywidualnie.

Strony internetowe Kraków - HSDesign.pl